Markanızı Sevgiyle
Yoğuruyoruz

Yeni dostlar edindiğimiz, bir çok şey öğrendiğimiz ve tecrübeler kazandığımız 10 yıl evvel başladığımız bu tutku dolu yolculuğun hikayesi...


Arodora, marka tasarımı ve görsel kimlikler konusunda uzmanlaşmış, işini tutku ve aşk ile yapan bir iletişim ajansıdır. Bunun yanı sıra çok yönlü tasarım desteği sağlayarak, bir firmanın ihtiyacı olan bir çok alanda çözümler sunmaktadır.

Arodora, marka tasarımı ve görsel kimlikler konusunda uzmanlaşmış, işini tutku ve aşk ile yapan bir iletişim ajansıdır. Bunun yanı sıra çok yönlü tasarım desteği sağlayarak, bir firmanın ihtiyacı olan bir çok alanda çözümler sunmaktadır.

Logo Tasarımı

Markanızın duruşunu en iyi anlatan, içinde özel fikir ve anlamlar barındıran benzersiz logolar tasarlıyoruz.

3D Animasyon Film

Sinema, reklam ve kısa animasyon film projelerini, profesyonel ekibimiz ile pre-prodüksiyondan post-prodüksiyona kadar özenle hazırlıyor yüksek kaliteli sonuçlar sunuyoruz.

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Markanızın ruhunu ve karakterini en doğru şekilde yansıtan, modern çağ ve tasarım trendlerine uygun etkili ve anlaşılır marka kimlikleri hazırlıyor ve destekliyoruz.

3D Modelleme ve Texture

Ürün ve sahne donanımlarını düzgün topoloji ile low, high poly olarak modelliyor ve yüksek kalitede PBR kaplama yaparak size sunuyoruz.

Web Tasarım & Yazılım

Firmanıza özel olarak tasarlanan ve kodlanan, benzersiz mobil uyumlu (responsive), arama motoru optimizasyonu (SEO) ve kullanıcı yönetim paneli destekli özel web arayüzleri tasarlıyor ve sunuyoruz.

3D Mimari Görselleştirme

Projelerinizi özgün ve alışılagelmişin dışında tasarlıyor, hayata geçiriyor, en üst kalitede mimari görseller sunuyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Markanızı dijital medyada takip ediyor, müşteri ve hedef kitlenizi analiz ederek doğru ve kaliteli kitleye erişmenizi sağlıyoruz. Uygun görsel ve tasarımlarla markanızın dijital duruşunu destekliyor ve yönetiyoruz.

Post Prodüksiyon

Montaj, görsel efekt ve color correction gibi yapım sonrası faaliyetlerinizi yeni trendleri takip ederek çağa uygun hala getiriyoruz.

E-Ticaret Sistemleri

Firmanıza özel hazırlanan, 7/24 aktif mağazanız ile satışlarınızı arttıran, kullanıcı dostu arayüz ve güvenli alışveriş imkanı sunarak müşterilerinizi memnun eden e-ticaret yazılımları geliştiriyoruz.

SEO Optimizasyonu

Web sitenizi arama motorlarına tanıtıyor, müşterilerinizin sizi daha kolay bulmasını sağlıyoruz.